Loading...

Procedūros

OSMOCLEAN veido valymas

Veido valymas, mūsų vadinamas odos paruošimu, – tai pirmasis žingsnis užkirsti kelią senėjimo ženklams atsirasti. Institut Esthederm OSMOCLEAN (OSMOPEEL) odos paruošimo protokolas, kuris taip pat yra pirmasis etapas kiekvienoje kitoje procedūroje, nuo pat makiažo nuvalymo veikia odos problemas. Net ir jautriausia oda gali patirti švelnų, bet efektyvų veido valymą ir turėti švarią bei skaisčią odą.

intensyviai drėkinanti procedūra Institut Esthederm Paris Lietuvoje

INTENSIVE AQUA TREATMENT intensyviai drėkinanti procedūra

Puikiai žinoma dėl iškart matomų rezultatų hialurono rūgštis pilnai atstato drėgmės balansą, padarydama odą švelnią, švytinčią. Dehidratavusi oda iškart ir ilgam atgauna komforto jausmą.

INTENSIVE CALM TREATMENT raminanti procedūra jautriai odai

Procedūra su didelės koncentracijos vitaminu E² iškart nuramina ir sustiprina odą, kad ji pati galėtų efektyviai kovoti su agresyviais faktoriais. Jautri oda ilgam susigrąžina balansą ir atgauna palengvėjimą.

INTENSIVE PURE TREATMENT procedūra riebiai odai

Riebiai, mišriai odai skirta procedūra skirta norintiems atstatyti odos riebalų pusiausvyrą. Propoliu prisotinta tekstilinė kaukė akimirksniu išgrynina odą ir pašalina nešvarumus. Oda iškart tampa akivaizdžiai švaresnė, švytinti ir matinė, pagerėja jos tekstūra, o poros sutraukiamos.

ACTIVE REPAIR raukšles koreguojanti procedūra Institut Esthederm Paris Lietuvoje

ACTIVE REPAIR raukšles koreguojanti procedūra

Gaivi, pailsėjusi, be nuovargio žymių, švytinti, atkurta oda ir išlygintos raukšlės – tai manualinės technikos, limfodrenažo, sensorinių produktų ir aukštųjų technologijų formulių garantuojamo veiksmingumo rezultatas.

ESTHELIFT veido kontūrus ir stangrumą atstatanti procedūra Institut Esthederm Paris Lietuvoje

ESTHELIFT veido kontūrus ir stangrumą atstatanti procedūra

Stimuliuojant įvairius veido raumenis, atsakingus už odos suglebimą, sustiprinami ir atkuriami veido kontūrai, veidas atgauna savo formą. Oda tampa stangresnė, smulkios linijos ir raukšlės išlyginamos.

SUPERIOR GLOBAL YOUTH CARE procedūra brandžiai odai Institut Esthederm Paris Lietuvoje

SUPERIOR GLOBAL YOUTH CARE procedūra brandžiai odai

Šia procedūra siekiama atstatyti jaunos odos būsenos funkcionavimą ir kompensuoti hormoninį disbalansą, veikiantį odą. Apjungiant veidą ir kūną, odos struktūra sustiprinama ir atstatomas stangrumas bei odos tankis, o gilios raukšlės akivaizdžiai sumažėja. Oda atgauna komfortą ir tampa švytinti.

Atjauninamoji procedūra akių kontūrui Institut Esthederm Paris Lietuvoje

Atjauninamoji procedūra akių kontūrui

Akys – greičiausiai odos senėjimo paveikiama veido dalis. Institut Esthederm procedūra akių kontūrui rūpinasi šia jautria zona, ją sustiprindama ir matomai bei ilgam užtikrina nuovargio žymes. Daugiau jokių juodų ratilų ir paburkimų, akių zona sustangrinama, o raukšlės išlyginamos; kad galėtumėte mėgautis jauniau atrodančiomis akimis.

Intensyvi deguonimi pripildanti procedūra su hialurono rūgštimi

SOS pagalba odai, kenčiančiai nuo dehidratacijos: intensyvus odos išsausėjimas, šiurkštumas, šerpetojimas, nuolatinis diskomforto jausmas, tempimas. Šios procedūros metu naudojamos patentuotos technologijos hialurono rūgšties molekulės greitai ir efektyviai atstato odos hidratacijos lygį ir pripildo raukšles. Jau po pirmos procedūros oda atsigauna ir pradeda „kvėpuoti“. Jūs iškart sugrąžinate jai komfortą, o po procedūrų ciklo ir vėl galite mėgautis švytinčia ir akivaizdžiai lygesne savo oda.

Intensyvi deguonimi pripildanti procedūra su pilingu

Papilkėjusią odą greitai atgaivinanti procedūra grąžina jai švytėjimą ir lygina odos paviršių. Oda tampa akivaizdžiai gražesnė, skaistesnė ir lygesnė dėl glikolio rūgšties. „Institut Esthederm“ naudojama glikolio rūgštis efektyviai, bet švelniai nusluoksniuoja odos paviršinį sluoksnį ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Jau po pirmos procedūros galite mėgautis akivaizdžiai gražesne savo oda.

2019 © INSTITUT ESTHEDERM PARIS. Kęstučio g. 65, Vilnius. El. paštas: info@esthederm.lt