Loading...

„Odos priežiūros priemones kuriu ne tam, kad moterys taptų gražios, o dėl to, kad jos yra gražios.”

Jean-Noël Thorel

Institut Esthederm Paris įkūrėjas
Chemikas, biologas, ląstelių biologijos ekspertas

 

Filosofija

Oda – tai aktyvus organas, veikiantis aplinkoje ir veikiamas žalingų išorinės veiksnių ir laiko. Tačiau oda pati savyje turi visus pusiausvyrai palaikyti reikalingus natūralius resursus. Institut Esthederm Paris priežiūros priemonės išnaudoja šiuos resursus ir perauklėja odą:

• išlaikyti jaunystės potencialą,
• atsispirti žalingiems aplinkos ir laiko veiksniams,
• palaikyti optimalią odos būklę jai evoliucionuojant.

 

„Age management“

Veikti kartu su amžiumi užuot kovojus prieš jį.
„Age management“ koncepcija yra visų Institut Esthederm odos priežiūros priemonių pagrindas. Senėjimas yra neišvengiamas procesas. Tačiau kiekviena oda gali pasiremti natūraliais vidiniais savo resursais ir ilgiau išlikti jaunesnė. Tai suprasdami kuriame itin efektyvias priemones ir procedūras, išsaugančias jaunystę ir grožį.

 

Profesionalus režimas

Nepriklausomai nuo odos tipo ir amžiaus, premium klasės Institut Esthederm procedūros individualiai pritaikomos kiekvienos odos ypatumams.

• Aukštos klasės profesionalų patirtis,
• nepakartojamas malonumo pojūtis,
• aukšta sensorinė patirtis,
• iškart matomi ir ilgalaikiai rezultatai.

Naujienos:

ESTHEDERM DIENOS!

2018 m. vasario 19 – 25 dienomis skelbiame ESTHEDERM dienas! Visą šią savaitę vaistinėse įsigiję bet kurį „Institut Esthederm Paris” produktą, gausite ląstelinio vandens purškiklį dovanų! Dalyvavimo akcijoje taisyklės: 2018 m. vasario 19 – 25 dienomis imtinai pirkite „Institut Esthederm Paris“ asortimentinius produktus vaistinėse „EUROVAISTINĖ“. Už vieną įsigytą „Institut Esthederm... Išsamiau →

NAUJIENA!

Nuo šiol Lietuvoje – intensyvi pagalba Jūsų odai su „Institut Esthederm“ intensyviosiomis procedūromis ir naująja linija „INTENSIVE“! Besikeičiantys metų laikai, ruduo, bėgantis laikas, stresas… Kartais įprastos odos priežiūros nepakanka. Papilkėjusi, netolygi, išsausėjusi oda, raukšlės, elastingumas tampa pagrindiniais žodžiais, atspindinčiais Jūsų kasdienybę. Jūsų odai reikia daugiau. „Institut Esthederm“ intensyviose procedūrose pačios... Išsamiau →

 

2019 © INSTITUT ESTHEDERM PARIS. Kęstučio g. 65, Vilnius. El. paštas: info@esthederm.lt